Ostrożnie z prądem…


Poradnik

Instalacja elektryczna musi być dobrze zamontowana, aby wykluczyć zwarcia mogące spowodować pożar lub uszkodzić sprzęty elektryczne w mieszkaniu. Jednak prace związane z prądem mogą wykonywać tylko fachowcy z odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami. Porady dotyczące instalacji elektrycznych i wynajęcia fachowców przeczytaj na poradniku on line.

9 października 2017

Tarasy, balkony, ganki…


Poradnik

Projekty domów zawierające tarasy z tyłu, lub ganki przed wejściem do domu czy też spore balkony nad garażami są o tyle atrakcyjne, że nie trzeba już organizować dodatkowego miejsca w ogrodzie do wypoczynku na świeżym powietrzu. Jak jednak zaaranżować taki zewnętrzny kącik, aby było w nim miło i przyjemnie? Czytaj o tym na poradniku on […]

9 października 2017

Inteligentne technologie…


Poradnik

Sprytny alarm, który nie pozwoli włamywaczom wydostać się z posesji; komunikatywny kocioł grzewczy, który reaguje na sms rozpoczęciem procesu grzewczego, pracowity odkurzacz, który zadba o estetykę wnętrza – to tylko niektóre „inteligentne” urządzenia, jakie możesz mieć we własnym domu. Więcej o nich czytaj na poradniku budowlanym.

9 października 2017

Kąt ciasny, ale własny…


Poradnik

Przysłowiowe „ciułanie” na własny dom trwa długo, czasem nie widać końca. Początki to zwykle wynajmowana kawalerka lub własne, ciasne mieszkanko na blokach. Jednak jego posiadanie to już Coś. Wystarczy tylko kreatywność, kilka narzędzi i materiałów, aby taki mały ciasny kąt zamienić w przytulne, własne gniazdko. Pomysły na urządzenie małego mieszkania znajdziesz w poradniku budowlanym on […]

9 października 2017

Instalacja kominkowa…


Poradnik

Ogrzewanie domu poprzez instalację kominkową to niezły pomysł, dzięki któremu można zaoszczędzić opał na prawdziwe zimne, mroźne dni. Ogrzewanie wnętrza domu z kominka brzmi ponadto bardzo przyjemnie. Jakie zalety i wady ma instalacja kominkowa oraz ile można dzięki niej zaoszczędzić? Tego się dowiesz czytając budowlany poradnik on line.

9 października 2017